ONS TEAM SCHIEDAM

Sales

Gilbert de Veth
Commercieel Manager

tel: +31102462828
e-mail:
veth@kalfsbeekbmw.nl

Marcel Vrolijk
Verkoopadviseur

tel: +31102462806
e-mail:
vrolijk@kalfsbeekbmw.nl
Dicks van der Hor
Verkoopadviseur

tel: +31102462813
e-mail:
hor@kalfsbeekbmw.nl
Jaap van Pelt
Verkoopadviseur

tel: +31102462815
e-mail:
pelt@kalfsbeekbmw.nl 
Robert Brand
Verkoopadviseur BMW | MINI

tel: +31102462802
e-mail:
brand@kalfsbeekbmw.nl
Joost Kiela
Verkoopadviseur MINI

tel: +31102462816
e-mail:
kiela@kalfsbeekbmw.nl
Niels Brockhoff
Verkoopadviseur MINI

tel: +31102462814
e-mail:
brockhoff@kalfsbeekbmw.nl

Zakelijk

Guus Wageveld
Guus Wageveld
Fleetsales Manager

tel: +31102462829
e-mail:
wageveld@kalfsbeekbmw.nl 

Marina Grabner
Marina Grabner
Fleetsales Manager 

tel: +31102462829
e-mail:
grabner@kalfsbeekbmw.nl

After Sales

Ed van Winden
After Sales Manager

tel: +31102462825
e-mail:
winden@kalfsbeekbmw.nl
Arjan Zwinkels
After Sales Coördinator

tel: +31102462825
e-mail:
zwinkels@kalfsbeekbmw.nl
Bert Ruijters
Service Adviseur

tel: +31102462825
e-mail:
receptie-schiedam@kalfsbeekbmw.nl
Serge v.d. Zwan
Service Adviseur

tel: +31102462825
e-mail:
receptie-schiedam@kalfsbeekbmw.nl
Maurice van Zandvliet
Service Adviseur

tel: +31102462825
e-mail:
receptie-schiedam@kalfsbeekbmw.nl
John van der Eijck
Receptionist

tel: +31102462825
e-mail:
receptie-schiedam@kalfsbeekbmw.nl

Magazijn

Perry Stolk
Parts Manager

tel: +31102462892
e-mail:
stolk@kalfsbeekbmw.nl
Peter de Jong
Parts Medewerker

tel: +31102462892
e-mail:
jong@kalfsbeekbmw.nl
Mike Stracke
Parts Manager

tel: +31102462892
e-mail:
stracke@kalfsbeekbmw.nl
 

Schade

Hans Spaargaren
Schadereceptionist

tel: +31102462826
e-mail:
spaargaren@kalfsbeekbmw.nl
Thijs Hofman
Schademanager

tel: +31102462826
e-mail:
schade@kalfsbeekbmw.nl

Customer Contact Center

Ellen Verkroost
Customer Contact medewerker

tel: +31102462828
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl
Carlij Klok
Customer Contact medewerker

tel: +31102462828
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl